$show[vbsec2]
Strona 1 z 14 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 135

Wątek: GumBall 3000

Domyślnie GumBall 3000

Zapewne wielu z was wie o czym muwie, chodz zapewne nie wszyscy Ja mysle ze to świetny pomysl. Az milo popatrzec jak jakis kolo pruje Ferrari Enzo 300 km/h na europejskich autostradach i siluje sie z policja(jak w NFS HP) :lol: ... Gdybym mial "tylko" jakies Porshe 911, lub cos innego co wyciaga min. 260 to z cala pewnoscia staralbym sie o udzial w Gum Ballarze Co sądzicie o tym rajdzie i programie zarazem

PS: Nie jestem pewien czy dobrze napisalem "Gum Ball"

Awatar rumcajs
    Auto
    -

Domyślnie

Super sprawa, ale ja wcale bym nie pojechał w takim rajdzie w jakimś wypasionym nowym porsche czy ferrari, tylko w starym Shelbym GT500, albo w AM DB5. Nie jeżdżą może szybciej od dzisiejszych coupe, ale za to w jakim stylu. Mam pytanie tylko czy jest gdzieś w telewizji relacja z tego wyścigu oprócz w extreme channel?

Awatar Gornet
    Auto
    Audi TT

Domyślnie RE

GUM BALL ma klimat Pomysł z tym rajdem był super. Podoba mi się takie coś ... pamiętam jak pewien koleś miał wypadek na pustkowiu Ferrari 360 Modena chyba albo jak Spiderem prawie wpadli w tłum ludzi
    Audi forever !

Auto
    *

Domyślnie

Szczerze mówiąc nie znam tych eventów, może dacie jakieś foty co bym obczaił sobie...
    konto zamknięte

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Szczerze mówiąc nie znam tych eventów, może dacie jakieś foty co bym obczaił sobie...
    Ja też z chęcią bym coś się dowiedzał na ten temat.
    Pozdrawiam "starą" ekipę i nowych użytkowników!

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

Kurcze, ale wozy to są tam na prawdę extra
    Pozdrawiam "starą" ekipę i nowych użytkowników!

Auto
    *

Domyślnie

Kórde fajne to, ten Cannonball, przynajmniej nie są to jakieś wieśniackie imprezki WT typu FnF.
    Jedyne co mi to przypomina to te wyścigi na zamkniętej 94 kilometrowej szosie w Texasie.
    FANTASTIC!
    Zabójczo wygląda ta wyścigowa DB9-tka.
    konto zamknięte

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

No coz...jakis czas temu w "poszukuje" zalozylem o tym temat...Sam pomysl wyscigu jest bardzo dobry i mimo ze jest nielegalny to uwazam ze dobrze ze sie odbywa...Gwiazdy w swoich wypasionych wozkach wyjezdzaja na drogi i mkna przez noc po autostradach...Najbardziej kiedys zdziwilo mnie to ze sa to niezamkniete drogi na ktorych porusza sie normalny ruch,a oni rozwijaja maksymalne predkosci...Co do info na ten temat to proponuje www.gumball3000.com . Mam takze film 80min z edycji 2003 zdaje sie ale wazy ok. 750Mb....Nie mam gdzie go umiescic zeby mozna bylo zassac...Jakby ktos chcial to polecam wpisac w P2P haslo "gumball" i szybko znajdzie sporo filmow.Ja polecam sciagac te najwieksze bo przy odrobinie szczescia mozna znalezc dobry film z dobra jakoscia obrazu i dzwieku...Ja sciagalem przez BearShare'a www.bearshare.com. sciagnalem w ciagu 7h zdaje sie pelny film w 2 czesciach profesjonalnie zmontowany...Naprawde polecam zainteresowac sie tym wyscigiem...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Ice
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Kórde
    :shock: :lol:

Pisze się Gumball

A co do calej imprezy - cos niesamowitego tylko dla wybranców tego świata ($)

Uprawnienia umieszczania postów