$show[vbsec2]
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Saab 9-3 czy warto?

Awatar kamillo.net
    Auto
    Laguna III 2.0 dci GT/Saab 9-3 Vector 1.9 Tid 150KM Nocturne Blue

Domyślnie Saab 9-3 czy warto?

interesuja mnie opinie o saab-ie 9-3 kombi lub sedan z silnikiem 1.9 tid

Auto
    125i

Domyślnie

Wykonczenie i design na wysokim poziomie, fajnie sie prowadzi i mozna go nawet pogonic w zakretach. Nie wiem jakie tam ewoluowal ten silnik ale ta pierwsza wersja nie pasuje do tego auta nijak poprzez klekot i dziure turbinowa ala stare tdi

Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 150 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reaver Zobacz posta
    Wykonczenie i design na wysokim poziomie, fajnie sie prowadzi i mozna go nawet pogonic w zakretach. Nie wiem jakie tam ewoluowal ten silnik ale ta pierwsza wersja nie pasuje do tego auta nijak poprzez klekot i dziure turbinowa ala stare tdi
    Klekot i dużą turbodziurę miała jednostka oplowska 2.2 tid, 1.9 tid to bardzo dobry fiatowski silnik, dynamiczny, w miarę cichy, oszczędny i jeden z najmniej awaryjnych na szynie CR. Z resztą nie ma co się rozpisywać, ja swoje zdanie wyraziłem w poprzednim temacie kamillo.net i nie ma co więcej mówić wg. mnie to ładne i solidne auto.

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reaver Zobacz posta
    Wykonczenie i design na wysokim poziomie
    Haha teraz to przesadziles ! Jezdzilem troche wersja 9-3 Turbo X i nie bylo tam ani jakosci premium ani designu ! Czarne plastikowe wnetrze i do tego ciasne....
    Ostatnio edytowane przez Kalixt ; 04-10-2009 o 17:22

Awatar Bart3kk
    Auto
    Kia Rio 1.4 16V DOHC 100HP 2008'

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kalixt Zobacz posta
    Haha teraz to przesadziles ! Jezdzilem troche wersja 9-3 Turbo X i nie bylo tam ani jakosci premium ani designu ! Czarne plastikowe wnetrze i do ciasne....
    Jeździłem też 9-3 1.8 T ze znajomym i szczególnie deska rozdzielcza była nijaka.
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

Auto

Domyślnie

Jeżeli będziesz szukał w saabie wykończenia klasy premium to się zawiedziesz, ale ogólnie deska jest w miarę solidnie wykończona niektóre tworzywa miękkie, a niektóre twarde, choć przyznam szczerze że wnętrze mojego mondeo mk3 po lifcie jest lepiej wykończone, z lepszych materiałów. Przestronności nawet nie porównuje bo jest jej w mondku pod dostatkiem, ale miałem przedtem vectrę B i w saabie jest bardzo podobnie ale na szczęście trochę szerzej.

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Wstawie ta deske, bo nawet cyknalem jej fotke. No sami powiedzcie czy tak powinna wygladac deska w furze, ktora pretenduje do klasy premium i do tego w wersji max wypasionej Turbo X 280 koni.....

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kalixt Zobacz posta
    Wstawie ta deske, bo nawet cyknalem jej fotke. No sami powiedzcie czy tak powinna wygladac deska w furze, ktora pretenduje do klasy premium i do tego w wersji max wypasionej Turbo X 280 koni.....
    Na pewno nie powinna wyglądać tak klasa premium, ale użytkownik szuka solidnego auta, chyba że oczekuje w nim wykończenia godnego klasy premium to już inna sprawa. Ja mogę powiedzieć tyle, że wewnątrz saaba jest solidnie, wykończenie bardzo podobne do tego jakie jest w oplu.

Auto
    125i

Domyślnie

rzeczywiscie ten diesel co mowie to 2.2 byl. Mnie sie te dechy podobaja sa oryginalne, a w czasach gdy debuitowalo 9-3 to wykonczenie bylo bardzo przyzwoite. Jesli mowimy tu o zakupie nowego auta to chyba kazdy jest swiadomy ile lat ma ta konstrukcja i ze jej dni sa dokladnie policzone

Awatar kamillo.net
    Auto
    Laguna III 2.0 dci GT/Saab 9-3 Vector 1.9 Tid 150KM Nocturne Blue

Domyślnie

przedwszystkim chce zeby byla navi w sabie i skora mysle ze znajde cos takiego do 10tys E szkoda tylko ze przewaznie jest to rocznik 2005 wolalbym cos mlodszego

Uprawnienia umieszczania postów