$show[vbsec2]
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 118

Wątek: Syrena Meluzyna

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez charger_srt8 Zobacz posta
    PS. Za to wiem, że ciebie nie ma i nie będzie w temacie Arrinery. Ty i tobie podobni wyszliście tam jak Zabłocki na mydle :-)
    Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Z przyjemnością sobie wracam do tych postów niewiernych, święcie przekonanych o swojej racji (bez podstaw) przegranych, śmiejąc się pod nosem.
    Kurcze, przeoczyłem coś? Zaczęły już do klientów trafiać pierwsze egzemplarze pierwszego polskiego supersamochodu?

Domyślnie

To jest wątek o Syrence, jakbyś nie zauważył. Co innego drobne dygresje na marginesie dyskusji o Syrence, co innego rozpętywanie tutaj dyskusji o Arrinerze. Idź na tamten wątek i pytaj, jeśli ci jeszcze mało ośmieszenia :-)

Stara Syrenka vs Meluzyna

Awatar jogi
    Auto
    Twingo RS CUP

Domyślnie

Jak dla mnie, projekt pierwsza klasa światowa. Podobają mi się szczególnie płynnie poszerzone nadkola. Ciekawe autko, dla kogoś kto ceni oryginalność, a nie masówkę.
    Nawiązuje delikatnie do Skarpety, dla mnie wystarczy
    Nazwa trochę niepoważna, ale sympatyczna, pasuje do projektu.
    Szkoda, że nie znamy wymiarów zewnętrznych.

Domyślnie

Jogi, Arkadiusz Kamiński powiedział, że to auto segmentu B, więc w przybliżeniu możemy się domyślić wymiarów...

Awatar jogi
    Auto
    Twingo RS CUP

Domyślnie

Nie chodzi o segment. Mnie właśnie ciekawi to "przybliżenie". Nawet 3-4 cm, dodane nie tam gdzie trzeba, mogą sporo zepsuć. Osobiście wolałbym by autko, przynajmniej w najbardziej jadowitej odsłonie, nie było zbyt wysokie, kosztem szerokości.
    Rendery pozwalają mieć nadzieję, że nie będzie źle.

Domyślnie

Masz rację z tymi centymetrami. Wg mnie auto w przedstawionej wersji wygląda na dość szerokie i niskie, no ale w wersji sport inaczej być nie powinno ;-)

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

to tylko rendery, pomarzyć zawsze można ale do produkcji nie wejdzie,bo niby gdzie...
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar QbaKuba
    Auto
    18 metrowy Mercedes

Domyślnie

Przepraszam, ale czy ominęły mnie jakieś regulacje prawne czy może nowelizacje KK/KW dotyczące zakazu krytykowania, wątpienia w tudzież komentowania projektów związanych z Polską, Polaka i polskim przemysłem? Naprawdę najmniejsza wzmianka krytykująca projekt musi spotykać się z takim odzewem?

Sama Meluzyna, dziwna nazwa, nie podoba mi się, natomiast auto ciekawe, gdyby dało się sprzedać takiego 2 drzwiowego sedana w cenie do 30 tys. z klima i niesłabym 1.2~1.4 - dla mnie bomba. Takie konstrukcje IMHO zawsze były najciekawsze w ofercie.

Domyślnie

Syrena Meluzyna

Przypominamy, że obecnym właścicielem marki Syrena jest Arkadiusz Kamiński - polski biznesmen i projektant przemysłowy mieszkający na stałe w Toronto.

W rozmowie z "Dziennik.pl" Kamiński zdradził kilka nowych faktów dotyczących kolejnego wcielenia legendarnego polskiego samochodu. Wiadomo już, nowy model marki Syrena otrzyma nazwę Meluzyna. Podobnie jak pierwowzór, zupełnie nowa Syrena napędzana będzie na przednią oś. Nawiązań do legendarnej poprzedniczki ma być więcej - pod maską podstawowych modeli znajdzie się niewielki, benzynowy silnik o trzech cylindrach. Planowane jest też uruchomienie produkcji auta w wersji S, czyli sportowej. Syrena Meluzyna w tej odmianie otrzymać ma napęd na cztery koła.

Plany dotyczące nowego wcielenia Syreny są bardzo ambitne. Oprócz wersji hybrydowej z napędem benzynowo-elektrycznym, która przedstawiona zostanie w najbliższych miesiącach, Kamiński przewiduje też utworzenie nowej serii wyścigowej Syren Sport.
    Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/samoch...campaign=other

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra G Caravan

Domyślnie

Jabol pierwsza strona.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów