$show[vbsec2]
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Nowa Syrena z Kutna

Domyślnie

Ta jakość spasowania całości i niesamowite proporcje między wysokością drzwi i boku a kabiną niezwykle kwadratową, nie wiem jak oni to robili, ale wygląda to jakby było doczepione z jakiegoś Trabanta czy czegoś takiego.

(c)tvn24.pl

Domyślnie

Nowy materiał filmowy opublikował onet.
    Syrenka z Kutna po dopracowaniu, liftingu nadwozia i po homologacji ma być dostępna w sprzedaży już w 2015 roku ( zbytni optymizm?). Planowana wielkość produkcji 300-500 sztuk, a cena od 40 do 50 tys zł - dużo jak nową, niesprawdzoną konstrukcję. Syrenka z Kutna ma być dostępna jako sedan, hatchback oraz dostawczak.

http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowa...lismy-ja/3ny1t

Awatar Royallith
    Auto
    xx.yy

Domyślnie

A potem dostaną ogromną karę za bezprawne wykorzystywanie nazwy handlowej i będą musieli powiedzieć dobranoc. Fajnie, niech sobie ktoś tam wskrzesza i kopie w trupach, ale niech to nie będzie przynajmniej takie ordynarne dziadostwo. Jeszcze za pół bańki..
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Domyślnie

Uhm... za 50 tys. można kupić ładne, nowoczesne, sprawdzone auto znanego producenta, z siecią serwisową itd.
    Na ich miejscu, dopóki pokazują takiego paździerza (może coś z tego się wykluje) i w dodatku nie mają praw do nazwy, nie wspominałbym o cenie w ogóle.
    Bo to ja wiem...oceniałbym na 15-20 tys zł raczej. Inna sprawa, że jeśli nawet poprawią to auto, to przy takiej małoseryjnej produkcji nie da się zejść do takich pułapów cenowych. Pisałem zresztą już, mi się to nie klei - małoseryjna produkcja popularnego samochodu. Chyba, że znajdą faktycznie kilkuset fanów syrenki, którzy nie będą patrzyć na cenę i potencjalne problemy.

Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB

Domyślnie

Za 50 tysięcy dostaję "brand new" Fiata 500 prosto z salonu ze sprawdzonymi konstrukcjami pod maską, siecią serwisową w całej Europie i oczywiście odpowiednią jakością. Nie dość, że "Syrenka" z Kutna przypomina marzenie domorosłego konstruktora to dodatkowo nie oferuje absolutnie nic ciekawego. Myślę, że na planach się skończy. Można się cieszyć, że w Polsce pojawiają się pomysły budowy samochodu, szkoda tylko, że wszystkie ograniczają się do wskrzeszania starych modeli.
    Devil in the details || Tempus fugit.

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie

Szczerze? To w ogóle powinni wstydzić pokazywać się takie gówno, bo inaczej się tego nie da nazwać. 50 000? Dobry żart, za tyle kasy można mieć chociażby Sandero Stepway TCe i zostawić sobie w portfelu jeszcze 8 000, nie mówiąc o bardziej cenionych autach. To kabaret jakiś czy co?

Awatar Royallith
    Auto
    xx.yy

Domyślnie

Grey, chyba po raz pierwszy przyznam, że twoja odpowiedź doskonale opisuje z czym mamy tu do czynienia.

Cytat Zamieszczone przez charger_srt8 Zobacz posta
    Chyba, że znajdą faktycznie kilkuset fanów syrenki, którzy nie będą patrzyć na cenę i potencjalne problemy.
    Pewnie kilkuset fanów Syrenki z większą kupką pieniędzy do wydania by się znalazło, ale wątpię, że zainteresuje ich coś, co Syreny nawet nie przypomina, a do tego nazywać się będzie conajwyżej Syruna albo Surena - jak styl chińskiej podróby to po całości.
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Domyślnie

O tych fanach to tylko sobie spekuluję na podstawie komentarzy w internecie, chociaż wiadomo że częśc z nich tylko sobie kozaczy, a 50 tys w życiu nie będzie mieć na auto.... Wielu ludziom podoba się to auto i Syrenkę jak najbardziej przypomina. Jak dla mnie również przypomina, nawet za bardzo - wolę bardziej kreatywny design przy tego rodzaju remakeach.

Awatar Royallith
    Auto
    xx.yy

Domyślnie

No...wielu ludziom podoba się również to:

Bez Mazdy nie ma jazdy!

Awatar QbaKuba
    Auto
    18 metrowy Mercedes

Domyślnie

Ok. 50 tysięcy za 120 konny pojazd - nie ma tragedii. Zależy jeszcze od wykonania i wyposażenia. Ale jak sobie pomyślę o alternatywach - no, thanks.

Twórcy zapomnieli o proporcjach przy składaniu auta.

Uprawnienia umieszczania postów