$show[vbsec2]
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Jaki samochód rodzinny??

Domyślnie Jaki samochód rodzinny??

No. Kupujemy samochód. Rodzina - 5 osób, pies. Zawsze dużo bagażu, ale jakoś do naszego Lanosa sie mieściliśmy... czas zmienić auto...
    No to tak:
    Daewoo Lanos - 98 rocznik, auto mamy z salonu. na co narzekaliśmy to: mało miejsca, kiepskie materiały, może troche za słaby silnik (1,5)... Chwaliliśmy: Mało awaryjny, całkiem oszczędny, dało się nim jeździć w przyzwoitych warunkach...
    Szukamy auta:
    - przestronny (kombi)
    - dobrze wykonany
    - mało awaryjny
    - ekonomiczny i oszczędny
    - no żeby miał dobre wyposażenie
    - niekoniecznie nowy... myślimy żeby kupić używany, 2-3 letni, gdyż mało jeździmy, czyli nie ma sensu kupować nowego auta (w tej cenie bedize mniejsze itd...) Pieniądze?? tak około 50 tysięcy zł...
    Osobiście myślałem nad:
    Ford Mondeo 02, 03
    Toyota Avensis (te lata)
    Opel Vectra.... coś koło tego... co byście o tym sądzili..?? co mi radzicie?? moim zdaniem taka klasa wyższa ( D ) to dobry pomysł...

Co mi poradzicie??

A i nie piszcie " tak to tylko w erze dopasują..." wiecie o co mi chodzi, jaki model jak te jest najlepszy; który byście mi radzili?? prosze o pomoc...

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Hmm, ja osobieście Avensisa bym nie brał, mój znajomy ma i ciągle coś sie popsuje (choć jest na gwarancji), według mnie japońskie auto robione poza japonią to juz nie to samo. Moze Passat? To całkiem przyzwoite auto, miał dobre silniki TDi na jakość i awaryjność oraz wyposażenie chyba niemożna w nim narzekać.

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

rozwazal pan forda mondeo o to kilka ofert:
    metalik i diesel
    LINK

tu tez diesel ale slabszy
    LINK

ten to ladny sedanik
    LINK

a tu inne oferty:
    bardzo dobrze wyposarzona Vectra
    LINK

wspaniala BMW 520D KOMBI
    LINK

Volkswagen Passat B-6 Turbo
    LINK

Domyślnie

Kazde auto polecone moze byc dla Ciebie dobre.
    JA osobiscie lubie Toyote Avensis, jest łądna i przestronna. Wersja kombi taką jak Ty chcesz dla mnie nawet łądniej się prezentyje niz sednan czy hatchback. BeeMix uważa ze Avensis nie ejst taki dobry. Moze i racja. Wygląd nie mówi wszystko o aucie a ja tylko pare razy jechałem Avensisem. Passat touważam dobry wybór. Mój ojciec miał i mam do tego auta wielki sentyment. Nigdy nas nie zawiodło, luksus jest dobry i bezpieczeństwo jazdy tez calkiemnawet niezłe. Ogolnie według mnie kazdy Volkswagem Passat to bardzo dobrze dopracowany samochód.
    Ford Mondeo? Osobiście nie jestem wielkim fanem marki Ford ale do modelu Mondeo nie moge się pryczepić. Jest przedewszystkim ładny a nawet bardzo ładny. SIlniki TDCi nie są najgorsze i oferuja juz 6 biegową skrzynię biegów co jest dobre na dłuższej trasie.
    Wybór należy do ciebie ale ja jednak postawiłbym na Volkswagenie Passacie z przyczyn które wcześniej juz wymieniłem. Niemiecka jakość i dopracowanie u mnie gra ważna role i u VW tak jest. Wielka precyzja i dobrze wykonane silniki owocuja długą jazdą bez awarji i możliwość przejachania wiele ale to wielu kilometrów bez obawy o jego pracę. Korozja go nie chwyta. Blachy są dobrej jakości. Nemcy w każdym modelu starają sie być dokładni az do bólu i w Passacie nie jest inaczej.
    Wybierz które uważasz za sotosowne ale ja jak był bym na Twoim miejscu to postawiłbym jedyen na Volskwagena Passata.

Zbanowany Awatar AGENT
    Auto
    Miś :)

Domyślnie

Warto zastanowiś cię nad Primerą, chociażby taką:
    http://www.trader.pl/details,131,100342020.asp
    lub
    http://www.trader.pl/details,29864,100472791.asp
    Nie jest w kombi, ale ma niski przebieg i bogate wyposażenie (m.in. kamera cofania).

Primera combi (również niewielki przebieg):
    http://www.trader.pl/details,29864,100406505.asp

Myślę, że autkiem (japońskim w dodatku) z tak niewielkim przebiegiem będzie mozna jeszcze wiele lat pojeździć. Przy tym design wyróznia się z tłumu, nie to cu nudne Mondeo czy Pasek.

Awatar VectorC
    Auto
    Audi A4 B5 2.8 Quattro

Domyślnie

Witam
    Myślę że warto w tej sytuacji pomyśleć nad Vectrą C 1.9cdti 150 KM
    jest to dość oszczędne auto a zarazem dynamiczne niestety niemoge sie wypowiedzieć co do awaryjności gdyż posiadam auto z roku 2005 i jak narazie nic nie siadło ale czas pokaże...polecam ci także z powodu przestronności wnętrza i bardzo ładnej stylizacji nadwozia przynajmniej w wersji hathback razi mnie tylko słabe wykończenie wnętrza jakość materiałów i ogólnie niedbałe wykonanie auta co nie powinno mieć miejsca w samochodzie za tyle kasy ??: ...

VIP Awatar Robak
    Auto
    VW Passat CC 1.8 TSI

Domyślnie

Przy twoich wymaganiach zaden sedan czy kombi was nie zadowoli bo w zadnym 5 osob wygodnie nie moze podrozowac. A jeszcze pies i bagaz...
    To co was ratuje to sprtyny van.
    Polecma cos z trojki alhambra/sharan/galaxy
    Sa to bardzo dobre, wygodne i bezawaryne auta. W sam raz do przewozu pieciu osob, pasa i połowy domu.
    http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103395691
    Za 52 tys mozna miec alhambre 1.9 tdi 130 koni 2003 z dobrym wyposazeniem.

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

http://mototrader.onet.pl/details.as...3&ID=100469840
    Hyundai Santa Fe
    bardzo bogate wyposazene:

- wsp. kierownicy
    - ABS
    - system kontroli trakcji
    - pełna elektryka
    - el. szyby
    - el. lusterka
    - el. szyberdach
    - alarm
    - immobiliser
    - centr. zamek
    - komputer
    - klimatronic
    - radio z CD
    - poduszki: - szt. 6
    - automatyczna skrzynia biegów
    - napęd 4x4
    - relingi
    - roleta
    - halogeny
    - skóra
    - alufelgi

i ogrom miejsca.Nie liczy sie marka, liczy sie to co sie dostaje

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez STS
    (...)Nie liczy sie marka, liczy sie to co sie dostaje
    Zróbcie coś z nim bo niewytrzymam Jak można takie brednie pisać?? Czy ty człowieku wiesz w ogóle co piszesz?? Jeżli jest tak jak ty piszesz to po co ludzie kupują auta marek BMW, Mercedes itd?? Zastanów się nad sobą dzieciaku!!
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Cytat Zamieszczone przez STS
    (...)Nie liczy sie marka, liczy sie to co sie dostaje
    Zróbcie coś z nim bo niewytrzymam Jak można takie brednie pisać?? Czy ty człowieku wiesz w ogóle co piszesz?? Jeżli jest tak jak ty piszesz to po co ludzie kupują auta marek BMW, Mercedes itd?? Zastanów się nad sobą dzieciaku!!
    chodzilo mi tylko o hyundaia....ze w tym modelu dozo dostaniemy przy nendznej marce i sam jestestes dziedzak

Uprawnienia umieszczania postów