$show[vbsec2]
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Alufelgi z oponami do Skody Felicii

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie Alufelgi z oponami do Skody Felicii

Mam okazję kupić alufelgi 5,5J x 13, ET 38mm, 4x100 z oponami 175/70.
    W instrukcji obsługi mojego samochodu - skoda felicja - napisane jest, że do auta pasują 175/60 i 175/65 na obręczach 5,5J x 13H2, ale ET 36mm. Natomiast ET 38mm podane jest przy obręczach 4,5Jx13H1 i oponach 165/70....to znaczy, że przy innych już nie może być takie ET...
    Czy te koła będą pasowały do skodzianki ??
    Czy ktoś wie co oznacza H1 i H2 ??

Mam nadzieję, że nie zamotałem....
    Już teraz dzięki za pomoc

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

A masz taką możliwość aby przypasować je i przejechać się nimi? Jeśli tak to sprawdzaj je "organoleptycznie" i jeśli nic nie ociera ani tego typu rzeczy się nie będą działy to bierzesz jak już nastawiony na nie no i ja bym jeszcze ze sprzedającym podjechał do wulkanizacji sprawdzić czy nie biją napewno ...Chyba że od kogoś naprawdę zaufanego bierzesz to wtedy to
    -------------------------------------------------------

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Może ktoś zakładał do swojego auta aluski z większym ET niż podaje producent......
    Producent podaje, że owszem można mieć nawet ET 42mm, ale przy 175/60 R14

Niech ktoś mnie oświeci - jutro muszę podjąć decyzję ??:

Auto
    skoda felicia 1.3

Domyślnie Zmiana maski na nowszy model w skodzie felicii

Witam mam pytanko co do zmiany maski w skodzie felici z 97r na nowszy model z 99r i wzwysz czy mozna to zrobic i czy cos jeszcze byloby trzeba przy tej operacji zrobic wymienic prosze o podanie konkretnych odpowiedzi stara maske rozbilem i bardzo chcialbym odmlodzic swoj samochod doszly mnie sluchy zebym musial zmienic lampy ale to nie klopot bo stare sa tez do wymiany i interesuje mnie czy lampy od skody felici z np.2000 roku beda psowaly do mojej starszej wersji samochodu musze tez wymienic przednia belke na ktorej byl znaczek bo tez jest pogieta i ciekawi mnie czy da sie tez wstawic od nowszego modelu bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów