$show[vbsec2]
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Opel Astra I 1.7 TD, Opel czy Isuzu?

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jacekzom Zobacz posta
    Nie pamiętam ze swojej "kariery" w serwisie żadnej Astry II z Isuzu, myślę że zakończono wspóprace na Astrze I.
    Na pewno nie, przecież silniki 75KM/80KM 1,7DTI & 1,7CDTI są od Isuzu... klepią to chyba do dziś.
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar jacekzom
    Auto
    Ford S-Max 2.0T ecoboost, Suzuki Swift GLX

Domyślnie

Te motory 1.7 to jest konstrukcja Opla, ewolucja 1.6D z Kadetta. Diesle 1.5 i 1.7 Isuzu to inna bajka. Niestety nie pamiętam oznaczenia literowego. Astry I i Vectry A z Isuzu miały zwykle tabliczke "Intercooler". Silniki Isuzu w Oplu to odległa historia, i żadkość w Polsce.

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jacekzom Zobacz posta
    Te motory 1.7 to jest konstrukcja Opla, ewolucja 1.6D z Kadetta. Diesle 1.5 i 1.7 Isuzu to inna bajka. Niestety nie pamiętam oznaczenia literowego. Astry I i Vectry A z Isuzu miały zwykle tabliczke "Intercooler". Silniki Isuzu w Oplu to odległa historia, i żadkość w Polsce.
    Wcale nie!
    Silniki 1,7DTI 75KM oraz 1,7CDTI (Common-Rail, od 2003roku, produkowane do dziś - używane w Astrze III i Merivie) to silniki z serii Circle L, zaprojektowane przez Isuzu. Opel wykupił bodajże wszystkie prawa do tej konstrukcji, ale nie zmienia to stanu rzeczy, że silnik został zaprojektowany przez Isuzu
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar jacekzom
    Auto
    Ford S-Max 2.0T ecoboost, Suzuki Swift GLX

Domyślnie

OK, jak wszyscy mówią Isuzu to zanczy że tak jest . Japońskie silniki Isuzu różniły sie od oplowskich wszystkim...na pierwszy rzut oka.

Auto
    Astra II

Domyślnie

a co sądzicie o silniku opla 1,7 td o mocy 68 KM - czy to trwałe jednostki ? na co należy zwrócić uwagę
    są montowane w Astrach II generacji - model z 99 roku

Auto
    corsa b

Domyślnie

a masz taki?ile ci pali

Auto
    OPEL ASTRA ISUZU

Domyślnie

Isuzu jest o niebo lepszy jezdzilem i jednym i drugim...czy ktos moze mi powiedziec jak ustawic poczatek tloczenia na pompie?wymieniłem panewki jedne i drugie pierscienie glowice mam po regeneracji akumulator nowy rozrusznik po remacie wtryski po wymianie koncowek za pieniadze wydane na remont kupil bym dwa takie a samochod nie odpala od kluczyka a na lince na metrze

Auto
    Audi

Domyślnie

Też kiedyś miałem z tym autem do czynienia i muszę z czystym sumieniem powiedzieć, że silnik ISUZU jest super! Naprawdę w stosunku jakość/cena ciężko będzie Tobie znaleźć równie dobre auto. Ponadto Isuzu to 82KM i około 5,5 l średniego spalania. Opel jest mniej trwały i dużo słabszy!Warto jednak zwrócić uwagę przed zakupem na wtryski, stan oleju, rozrządu, itd żeby uniknać problemów z zajechanym egzemplarzem, pozdr

Auto
    OPEL ASTRA

Domyślnie as

a ja tam jeżdże astra i nie narzekam, mam ją dwa lata i poza dronymi naprawami typu paski wymiana filtrów nie przydażyło mi się nic powarznego.
    A ktoś mi odpowie bo jest oznaczona TDS to S to co? Sport?

Auto
    Opel Astra F

Domyślnie

Ja jeżdżę Astrą 1,7D z silnikiem isuzu już 6 lat i przez 6 lat zero wkładu finansowego, nie licząc pasków olei czy filtrów. Jedyne co to wczoraj padł mi rozrusznik(( którego nigdzie nie moge dostac.

Może ktoś wie gdzie moge dostać nowy rozrusznik?

Uprawnienia umieszczania postów