$show[vbsec2]
Strona 32 z 35 PierwszyPierwszy ... 1617181920212223242526272829303132333435 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 343

Wątek: Wypadek Maćka Zientarskiego; zginął Jarosław Zabiega

Awatar rowerek
    Auto
    Superb 1.8tsi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez miki2 Zobacz posta
    Winny jest kierowca, a nie charakterystyka zawieszenia. To nie byl przecietny Kowalski za kierownica supersamochodu, nie majacy pojecia o tym czym jedzie.
    Nikt nie twierdzi inaczej. Z charakterystyką zawieszenia chodziło o to, że wcale nie trzeba bylo mieć prędkości naddźwiękowej żeby doporowadzić do takiej sytuacji. W specyficznych warunkach zwykłe auto przejedzie szybciej oraz wybaczy więcej niż supersamochód. Dlatego właśnie Zientarski wcale nie musiał grzać 200+km/h, być może jechał właśnie 150km/h a to wystarczyło do takiego a nie innego zachowania auta na nierównej nawierzchni. "Ktoś" mógł przejechać tę hopkę 120km/h w Clio a w supersamochodzie może się to nie udać bo auto zacznie nerwowo podskakiwać i wymknie się spod kontroli...

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Rowerek, a czy to wazne, czy jechal 100, 150 czy 200? Na torze w Monaco jeden z zakretow bolidy przejezdzaja z predkoscia zblizona do 50km/h. Zientarski wiedzial czym jedzie. Tyle, ze to co sie stalo nie bylo na pewno umyslne, wiec nie wolno tego zdarzenia porownywac do popelnionego z premedytacja i zaplanowanego na chlodno mordu. To byl wypadek, zawiniony bezwzglednie przez kierowce, ale jednak wypadek.

Awatar rowerek
    Auto
    Superb 1.8tsi

Domyślnie

Ale dlaczego Ty mi to piszesz? Czy ja twierdzę, że to nie był wypadek? To kolega Driv3r porównywał do Breivika nie ja.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

na stronie interii, w dziale motoryzacyjnym jest ankieta, ile mu sie kary nalezy, miażdżąca większość twierdzi ze maksymalny wymiar kary - 8 lat mu się stanowczo należy. ja też tak uważam.
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

To tylko dowodzi hipokryzji głosujących. Sami zapinaja grubo powyżej ograniczeń ale Zientarskiego najchętniej by ukamieniowali.

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Rowerek odnioslem sie tylko do tego, ze Zientarski zdawal sobie sprawe z tego czym jedzie i jaka charakterystyke ma zawieszenie Ferarii, bo mam wrazenie (byc moze mylne) na podstawie jednego z Twoich wczesniejszych postow, ze uwazasz to za okolicznosc lagodzaca.

Awatar rowerek
    Auto
    Superb 1.8tsi

Domyślnie

Nie pisałem tego jako okoliczność łagodzącą tylko jako zwrócenie uwagi, że ze względu na taką a nie inną charakterystykę auta prędkość wcale nie musiała być aż tak duża jak niektórzy twierdzą.

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    To tylko dowodzi hipokryzji głosujących. Sami zapinaja grubo powyżej ograniczeń ale Zientarskiego najchętniej by ukamieniowali.
    Jeżdżenie 120km/h na krajowej, kiedy jest ograniczenie do 90km/h, to chyba kolego co innego niż 150km/h ( a być może więcej ) na 50-tce, dodatkowo po " słabej " drodze. Jeżeli ktoś decyduje się na jazdę z taką prędkością, to dla mnie powinien odpowiadać za morderstwo, a nie za nieumyślne spowodowanie śmierci ( Polskie prawo każdy wypadek samochodowy " na trzeźwo " tak traktuje ). Co innego jechać 80km/h w zabudowanym i wylecieć z drogi, bo tam można mieć jakąś tam część pecha, a co innego jechać 150km/h - jeżeli by się nic nie stało miałby po prostu szczęście. To droga publiczna, a nie tor wyścigowy, jeżeli ktokolwiek nie potrafi tego uszanować, powinien być izolowany od społeczeństwa, bo jest dla niego zagrożeniem. Nie wylatuj tutaj proszę, z tekstami że ktoś zapieprza grubo powyżej ograniczeń, bo jeżeli nie potrafisz zobaczyć różnicy w jeździe 180km/h autostradą a 150km/h w mieście, to masz poważny problem i mówię to z całą odpowiedzialnością i chętnie powtórzę Ci to prosto w oczy. Tłumaczycie go zawieszeniem - szanujący się redaktor i ponoć dobry kierowca nie bierze tego pod uwagę ? Ja jadąc Seicentem mam świadomość, że nie trzyma się drogi w takim stopniu jak 328i.

P.S Tak, zdarza mi się przekraczać prędkość, ale nigdy w takim stopniu i takich warunkach. Niezależnie kogo by to spotkało ( wypadek Zientarskiego ) miałbym takie zdanie, nawet gdybym był to ja ( odpukać )i właśnie usłyszałbym wyrok. Zientarski jest dorosłym człowiekiem i zdawał sobie w pełni sprawę z tego, co mogło się wydarzyć. Tłumaczenie się " emocjami " jest jednym z śmieszniejszych rzeczy jakie słyszałem. Ponieść emocje to mogą piłkarza, który fauluje w polu karnym w ostatnich minutach ważnego meczu, a nie kierowcę na drodze publicznej, służącej do przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Vector wypij sobie jakieś ziółka na uspokojenie bo strasznieś nerwowy

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Zientarski jest kaleką. Stracił rodzinę, kumpla, pracę. Jeśli nie pójdzie siedzięc jest to i tak duża kara. Musi żyć z traumą. Jeśli pójdzie siedzieć, kara będzie jezcze większa. Ważne jest to, że uznany jest za winengo. Moim zdaniem sam taki fakt jest wystarczający. Nieumyślne zabójstwo kumpla to nie to samo co umyślne zabicie ponad 70 osób karabinem maszynowym. Musisz Driv3r bardziej wazyć słowa, bo trochę przeginasz...
    Myślisz, że 90% ludzi siedzących za wypadki, w których ktoś zginął z ich winy nie mają podobnych 'słów obrony'? Z takimi brzemionami, jakie wymieniłeś, żyje wiele skazanych z tego typu powodów, nieczęsto pewnie jeszcze z gorszymi traumami, a jakoś nikt nad nimi się nie rozczula na forach.
    Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Pojawiają się nowe trasy projektowane jak Bóg przykazała
    Bóg raczej nie przykazał projektowania, żeby zawsze coś było remontować za jakiś czas, bo w końcu robotnicy i drogowcy muszą mieć co robić, nie może być za dobrze

Uprawnienia umieszczania postów