Warning: fopen(/home/admin/domains/autogaleria.pl/public_html/_inc/roboty.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/admin/domains/autogaleria.pl/public_html/_inc/blokada.inc on line 73

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/admin/domains/autogaleria.pl/public_html/_inc/blokada.inc on line 74

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/admin/domains/autogaleria.pl/public_html/_inc/blokada.inc on line 75
Nowości motoryzacyjne autoGALERIA.pl

Nowości motoryzacyjne autoGALERIA.pl

To baza 6796 najnowszych wydarzeń motoryzacyjnych z kraju i ze Świata wg kategorii: nowości, premiery, prototypy, rynek, prezentacje, ciekawostki, motorsport, bezpieczeństwo, tuning.

Subskrybuj kanał RSS - autoGALERIA.pl NEWSY

Mercedes-Benz Zetros - Komfort ekstremalny
18.09.2014 godz. 9:43 | Kategoria: nowości i premiery
Mercedes-Benz Zetros - Komfort ekstremalny

Mercedes-Benz Zetros jest jednym z tych pojazdów, które nie muszą się podobać, a i tak budzą respekt. Zaawansowana technologia, wytrzymałość i niezłomność w trudnym terenie - to środowisko naturalne Zetrosa. W najbliższym czasie stanie się on również synonimem luksusu.

Opel Calibra - ikona motoryzacji, czy królowa obciachu
17.09.2014 godz. 8:42 | Kategoria: ciekawostki
Opel Calibra - ikona motoryzacji, czy królowa obciachu

Marka Opel kojarzy się raczej z rodzinnymi samochodami osobowymi, które równie dobrze pełnią swoją rolę w mieście, jak i na trasie. Z niemieckich fabryk wyjechało jednak kilka sportowych modeli, jak choćby Manta, GT, Monza i... Calibra.

Ford Tourneo Courier, Connect, Custom - Każdemu według potrzeb
15.09.2014 godz. 8:40 | Kategoria: pierwsze jazdy
Ford Tourneo Courier, Connect, Custom - Każdemu według potrzeb

Gama modeli Ford Tourneo to rodzinne samochody na bazie dostawczych, które - jak nietrudno się domyślić - są przede wszystkim praktyczne. Mało palą, dużo zmieszczą. Nawet wyglądają dobrze. Niestety, jak zwykle przy tego typu autach, mają kilka istotnych wad, których nie można przemilczeć.

Opel Karl - Syn Adama
14.09.2014 godz. 11:06 | Kategoria: nowości i premiery
Opel Karl - Syn Adama

W ostatnim czasie Opel postanowił skupić się na małych samochodach, które idealnie sprawują się na zatłoczonych ulicach miast. Opel Adam rozpoczął tę ofensywę, niebawem na rynku pojawi się nowa Corsa, a i to nie będzie koniec. Nadjeżdża bowiem Karl.

Nowe Audi TT dostępne od 160 240 PLN
13.09.2014 godz. 14:45 | Kategoria: producenci i rynek
Nowe Audi TT dostępne od 160 240 PLN

Do polskich salonów Audi trafiła kolejna odsłona miejskiego sportowca, jakim jest nowe Audi TT Coupe, które w podstawowej wersji kosztuje 160 240 PLN. Istnieje jednak możliwość wybrania mocniejszego silnika, bądź bogatszego wariantu wyposażenia, za co oczywiście trzeba dopłacić.

Maserati Quattroporte od Novitec Tridente
10.09.2014 godz. 8:45 | Kategoria: nowości i premiery
Maserati Quattroporte od Novitec Tridente

Maserati Quattroporte to jeden z tych samochodów, które ciężko tuningować. Za to Novitec Tridente to jeden z tych tunerów, który potrafi sprawić, że niemożliwe staje się możliwe. Stąd też nie dziwi fakt, że jego projekt dedykowany włoskiej limuzynie naprawdę budzi emocje.

znalezionych: 6796 na 1133 stronach
«poprzednia - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następna»

Warto zobaczyć
Samochody marzen i mocnych wrazen - AutoGEN.pl
Newsletter autoGALERII
Co tydzień przegląd nowości, ciekawych dyskusji i zapowiedzi testów:
tutaj wpisz imię
tutaj wpisz e-mail
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Więcej o newsletterze aG.

Subskrybuj kanały RSS | newsletter | linki | mapa strony | reklama | prawa autorskie | współpraca | regulamin serwisu | historia | info

Copyright © 2000-2014 Krzysztof Cieślak. Wszelkie prawa zastrzeżone.